Karrier
Ács, zsaluzó ács
Budapest, illetve országosan, esetleg külföldön

Munkakör részletezése, feladatok:

  • Zsaluzatokat, állványszerkezeteket és maradó faszerkezeteket készítése, bontása, átalakítása
  • Szerkezetek, alaptestek zsaluzatának elkészítése
  • Építkezéseken nehéz faszerkezetek építése, felállítása és szerelése
  • Belső és külső épületrészek, pl. falak, ajtók, ajtó- és ablakkeretek, burkolatok és panelek szerelése, összeállítása és átalakítása
  • Előre gyártott faszerkezetek beépítése

Elvárások:

  • Szakképesítés: zsaluzó ács
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés
  • Munkájára igényes, felelősségtudattal rendelkező szakember

Előnyt jelent:

  • Csúszózsalus kivitelezésen szerzett munkatapasztalat előny
  • B kategóriás jogosítvány előny

Egyéb:

  • Magánszemély, munkavállalók jelentkezést várjuk

Amit kínálunk:

  • magas, teljesítményarányos juttatás
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • stabil háttér
  • közvetlenség, emberség a mindennapokban
  • összekovácsolódott, sikeres csapat támogatása
  • élet- és balesetbiztosítás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, illetve országosan, esetleg külföldön

Személyes adatok
Név*
Telefonszám*
Telefonszám megadásánál szerepelhet:
+ - / szóköz
Üzenet
Önéletrajz feltöltése
Elfogadom az Adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat.*