Karrier
Vasbeton szerelő (vasbetonkészítő)
Budapest, illetve országosan, esetleg külföldön

Munkakör részletezése, feladatok:

  • Beton alaptesthez szükséges vasszerelési munkák irányítása, elvégzése rajz alapján
  • Alaptest zsaluzásának és betonozásának elősegítése vasszereléssel
  • Magasépítéshez szükséges vasszerelési munkák irányítása, elvégzése rajz alapján

Elvárások:

  • Szakképesítés: vasszerelő vagy építményszerkezet-szerelő
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés
  • Munkájára igényes, felelősségtudattal rendelkező szakember

Előnyt jelent:

  • Csúszózsalus kivitelezésen szerzett munkatapasztalat előny
  • B kategóriás jogosítvány előny

Egyéb:

  • Magánszemély, munkavállalók jelentkezést várjuk

Amit kínálunk:

  • magas, teljesítményarányos juttatás
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • stabil háttér
  • közvetlenség, emberség a mindennapokban
  • összekovácsolódott, sikeres csapat támogatása
  • élet- és balesetbiztosítás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, illetve országosan, esetleg külföldön

Személyes adatok
Név*
Telefonszám*
Telefonszám megadásánál szerepelhet:
+ - / szóköz
Üzenet
Önéletrajz feltöltése
Elfogadom az Adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat.*